czech english
Ordinační doba
Po - Pá
8,00 - 20,00
So
9,00 - 13,00
Ne
Zavřeno
čas 12,00 - 14,30 je vyhrazen.
+420 774 735 735

O veterinární klinice L+H (Lhotka)Veterinární klinika Lhotka

 

Veterinární klinika L+H (Lhotka) je pracoviště zaměřené na péči o psy a kočky. Díky celoživotnímu vzdělávání našich veterinárních lékařů a modernímu vybavení kliniky jsme schopni poskytnout Vašim mazlíčkům pečlivou a citlivou starostlivost. Víme, že pro Vás jsou Vaši zvířecí parťáci součástí rodiny, a proto chceme být jim i Vám oporou v případech, kdy budou potřebovat pomoc se zdravotními potížemi. Zároveň Vám rádi pomůžeme i s preventivními opatřeními, aby docházelo ke zdravotním problémům co nejméně.  

Naši veterinární lékaři mají zkušenosti s cat friendly přístupem. To znamená, že se snažíme zajistit příjemné prostředí pro Vaše kočky, snížit jejich stres spojený s návštěvou veteriny na minimum a přistupovat k nim přátelsky a podle individuálních potřeb. Tuto teorii přístupu se samozřejmě snažíme uplatnit i při vyšetření Vašich psích kamarádů.

Vaše zvířátka ošetřujeme již už od roku 2005. Pod jednou střechou Vám nabídneme veškerou veterinární péči, od drobných zákroků až po komplikované operace.

Více o veterinární klinice L+H (Lhotka) >>


Vybavení vetrrinární kliniky

Vybavení naší kliniky

Vaše zvíře dostane tu nejlepší péči. Máme moderní diagnostické přístroje, plně vybavený operační sál i hospitalizaci.

 

Více o našem vybavení >> 


Veterináři Praha 4Náš tým

Poznejte naše veterinární lékaře a asistenty. Celý náš tým má bohaté zkušenosti.

 

Více o našem týmu >>