Drobečková navigace

Úvod > Staré > Akční nabídky > AKCE – Zdravé jaro!

AKCE – Zdravé jaro!POZOR - pro velký zájem akce prodloužena do konce července.

Odhoďte zimní kabátky a věnujte péči jarní prevenci. Na vybrané balíčky diagnostických úkonů jsme pro Vás připravili lákavé ceny – viz. přehled níže.

Stárnoucí psi a kočky, stejně jako lidé, trpí často různými zdravotními potížemi spojenými s vyšším věkem. Pokud se tyto zdravotní problémy odhalí včas, existuje velká naděje na jejich efektivní léčbu, která má za cíl prodloužit a zkvalitnit život stárnoucích psů a koček.

Abychom podpořili včasnou diagnostiku nejčastějších zdravotních problémů našich zvířecích seniorů, tak jsme pro Vás připravili balíčky vyšetření, zaměřené na nejčastěji se vyskytující zdravotní potíže, zahrnující především srdeční onemocnění, jaterní a ledvinné potíže a různé druhy nádorových bujení.

  1. Kardiologické vyšetření zahrnující klinické vyšetření, RTG vyšetření hrudníku, echokardiografické vyšetření srdce a EKG vyšetření za cenu 2,000,- Kč včetně DPH 21%.
  2. Podrobné klinické vyšetření spojené s odběrem krve a následným hematologickým a biochemickým vyšetřením krve zahrnujícím 14 biochemických parametrů za cenu 1,400,- Kč včetně DPH 21%. 
  3. Podrobné klinické vyšetření spojené s kompletním sonografickým vyšetřením dutiny břišní za cenu 800,- Kč včetně DPH 21%.

Podmínky akce "Zdravé jaro":

  • akce se vztahuje pouze na vybrané balíčky vyšetření
  • platí pouze pro předem objednané klienty v ambulantních hodinách, kteří při objednávce uvedou heslo akce: Zdravé jaro
  • na akci je možné se objednat předem telefonicky, e-mailem nebo osobně na klinice
  • objednávky budou přijímány s ohledem na kapacitu a časové možnosti pracoviště
  • ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Veterinární klinika Lhotka

Ve Lhotce 30, Praha 4, tel. 774 735 735, www.vetlhotka.cz

Akce platí od 4. května 2015 do 31. července 2015