Drobečková navigace

Úvod > O klinice

O veterinární klinice L+H (Lhotka)

20230503_155451.jpg

 

Veterinární klinika L+H (Lhotka) je pracoviště zaměřené na péči o psy a kočky. Díky celoživotnímu vzdělávání našich veterinárních lékařů a modernímu vybavení kliniky jsme schopni poskytnout Vašim mazlíčkům pečlivou a citlivou starostlivost. Víme, že pro Vás jsou Vaši zvířecí parťáci součástí rodiny, a proto chceme být jim i Vám oporou v případech, kdy budou potřebovat pomoc se zdravotními potížemi. Zároveň Vám rádi pomůžeme i s preventivními opatřeními, aby docházelo ke zdravotním problémům co nejméně.  

Naši veterinární lékaři mají zkušenosti s cat friendly přístupem. To znamená, že se snažíme zajistit příjemné prostředí pro Vaše kočky, snížit jejich stres spojený s návštěvou veteriny na minimum a přistupovat k nim přátelsky a podle individuálních potřeb. Tuto teorii přístupu se samozřejmě snažíme uplatnit i při vyšetření Vašich psích kamarádů.

Vaše zvířátka ošetřujeme již už od roku 2005. Pod jednou střechou Vám nabídneme veškerou veterinární péči, od drobných zákroků až po komplikované operace.

 

Více o veterinární klinice L+H (Lhotka) >>

  

 

Photo_1683992101017.jpg

 

Vybavení naší kliniky

Vaše zvíře dostane tu nejlepší péči. Máme moderní diagnostické přístroje, plně vybavený operační sál i hospitalizaci.

 

 

 

    

 

 

Více o našem vybavení >>

 

  

Veterináři Praha 4

Náš tým

Poznejte naše veterinární lékaře a asistenty.

   

Více o našem týmu >>