Drobečková navigace

Úvod > Tým lékařů

Náš tým

MVDr. Lukáš HollýMVDr. Lukáš Hollý

Graduoval v roce 2004 na Univerzitě veterinárního lékařství v Košicích. Po studiích se zabýval vývojem krmiv pro psy a kočky. Od roku 2005 pak pracoval jako internista a pohotovostní lékař na veterinární klinice s nepřetržitým provozem. 

V letech 2015-2019 byl součástí týmu referenčního veterinárního pracoviště Anima v Žilině, později působil na veterinární klinice v Bratislavě, kde rozvíjel své znalosti a dovednosti v klinické medicíně psů a koček. Členem týmu veterinární kliniky na Lhotce je od roku 2009. 

Zaměřuje se na kardiologii, anesteziologii, oftalmologii a interní medicínu.   

MVDr. Hana NoskováMVDr. Hana Nosková

Členkou týmu Veterinární kliniky Lhotka se stala v roce 2011, kdy nastoupila na pozici veterinární sestry. Na kliniku docházela i později po celou dobu svých studií na vysoké škole. Po úspěšném absolvování Univerzity veterinárního lékařství zde začala působit jako lékařka na částečný úvazek. 

První rok své praxe strávila v ordinaci pro malá zvířata na Praze 8. V letech 2020-2023 působila na Veterinární klinice Fénix na Praze 3 a od konce svých studií pravidelně dochází ošetřovat pacienty i na kliniku MVDr. Načeradské. 

Od ledna 2023 se na Vás a Vaše mazlíčky těší znovu na veterinární klinice na Lhotce, která od 1.1.2023 mění název na Veterinární klinika L+H. 

Věnuje se hlavně medicíně koček, stomatologii a chirurgii měkkých tkání.

 

MVDr. Michaela KrejčováMVDr. Michaela Krejčová

Promovala v roce 2003 na Veterinární univerzitě v Brně. Praxi se zaměřením na malá zvířata získala v ordinaci na Praze 3, dále na Veterinární klinice v Horoměřicích. Roku 2005 se stala členkou týmu Veterinární kliniky Lhotka.

Po mateřské dovolené dlouhodobě spolupracovala s Veterinární klinikou MVDr. Jana Herčíka v Horoměřicích.

Od ledna 2023 je opět součástí týmu Veterinární kliniky L+H na Lhotce.

Zajímá se o všeobecnou medicínu, preventivní péči, interní medicínu, dermatologii.