Drobečková navigace

Úvod > Aktuality a nabídky > NOVÁ OPATŘENÍ VZHLEDEM K SITUACI OHLEDNĚ KORONAVIRU!

NOVÁ OPATŘENÍ VZHLEDEM K SITUACI OHLEDNĚ KORONAVIRU!Vážení klienti, situace je vážná, přesto jsme se rozhodli zůstat pro vás otevření. Moc vás ale PROSÍME, abyste dodržovali následující opatření, abychom se všichni navzájem chránili a snížili tak riziko nákazy Koronavirem na minimum!
VŠECHNY VÁS ŽÁDÁME:

1. Pokud je to možné, NEČEKEJTE V ČEKÁRNĚ. Každý z vás má objednaný přesný termín, takže se nemusíte bát, že vás někdo předběhne. Pravidelně vycházíme až ven, abychom měli přehled, a budeme si vás postupně zvát přímo do ordinace.

2. OBJEDNÁVEJTE SE – pokud je situace akutní, zavolejte i tak nejprve do ordinace a domluvte se s doktorem či sestrou, abychom s vámi počítali a případně přeobjednali neakutního pacienta. Snažíme se vyhnout tomu, abyste se nám hromadili před klinikou nebo v čekárně. Může se stát, že NEOBJEDNANÉ PACIENTY ODMÍTNEME!
(Tel.: 774 735 735)

3. Do ordinace může se zvířetem vždy POUZE JEDNA OSOBA! Výjimkou jsou rentgenová a sonografická vyšetření, kde je potřeba asistence dvou lidí - o vpuštění více osob do ordinace rozhodne personál.

4. Pokud máte k dispozici ROUŠKU, NASAĎTE SI JI PŘED VSTUPEM DO ČEKÁRNY!

5. Při vstupu do ordinace vám personál ošetří ruce desinfekcí.

6. Pokud se cítíte nemocně, jste nemocní, nebo jste byli v kontaktu s někým nemocným nebo s někým v karanténě, NEVSTUPUJTE do prostor kliniky!

7. Pokud jste během posledních 3 týdnů pobývali KDEKOLIV V ZAHRANIČÍ, NEVSTUPUJTE do prostor kliniky!

8. V následujících 14 dnech prosíme všechny, aby ODLOŽILI BANÁLNÍ návštěvu kliniky a dali přednost akutním pacientům! Pokud si nejste jistí, zda problém vašeho mazlíčka nutně vyžaduje návštěvu veterináře, zavolejte nám a my s vámi jeho stav rádi zkonzultujeme.

Chceme pro vás a vaše mazlíčky být k dispozici i přes veškeré komplikace! Velmi vám všem DĚKUJEME ZA DODRŽENÍ NOVÝCH OPATŘENÍ a doufáme, že všichni budeme zodpovědní a ohleduplní!
Celý tým Veterinární kliniky Lhotka